Zmiany na latajlegalnie.com

Ciężko się zabrać do pracy po takiej klęsce jak wczoraj, ale trzeba. W przerwach między meczami przygotowałem dla Was kilka zmian na blogu – liczę, że będą to zmiany na plus.

Pierwsza to nowy podział kategorii. Jest już sporo wpisów i przyszedł czas żeby je pogrupować. Pomoże to Wam łatwiej odszukać potrzebne informacje, artykuły teraz są przypisane do konkretnej kategorii. Jeżeli w dalszym ciągu znalezienie czegoś sprawia Wam trudność – korzystajcie z wyszukiwarki po lewej stronie.

Druga, poważniejsza zmiana to nowa kategoria w blogu, na której będę się mocniej skupiał. Jest to coś, co każdego dotyka i sprawia problemy, również w działalności lotniczej. Co to będzie? Oczywiście PODATKI. Do tej pory zajmowałem się głównie podatkiem od nieruchomości lotniskowych ale zamierzam to zmienić.

Będę pisał o podatkach CIT, PIT, VAT, akcyzie i o wszystkim co ma znaczenie dla działalności w lotnictwie. Od razu zastrzegam, że nie będzie to portal z poradami księgowymi (bo na tym się nie znam) ale o obowiązujących przepisach i interpretacjach (sądów i organów podatkowych) w zakresie podatkowym. Chcę stworzyć platformę, która będzie pomagała Wam w podejmowaniu decyzji, układaniu biznesu oraz „gaszeniu pożarów” o ile takie wystąpią. Do czwartku pojawi się ciekawy artykuł w tym temacie, więc jeszcze kilka dni cierpliwości wskazane.

To tyle. Oczywiście jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły – piszcie śmiało.

Pozdrawiam i dziękuję Wam za towarzystwo (mamy już 60 tysięcy wyświetleń, więc jest dobrze).

Mikołaj

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s