LATAJ LEGALNIE Kancelaria Prawa Lotniczego

logo do papieru

Witam Was wszystkich. Z nieukrywaną satysfakcją przedstawiam Wam nową stronę internetową mojej kancelarii. LATAJ LEGALNIE Kancelaria Prawa Lotniczego. Po ciężkiej pracy w końcu rusza pod adresem:

www.latajlegalnie.pl

Rok temu ruszyłem z prowadzeniem bloga i dziś mogę z dumą powiedzieć, że była to świetna decyzja. Ponad 20 tysięcy wejść w witrynę zajmującą się tak wąską dziedziną jak prawo lotnicze to sukces. Pozytywne komentarze i opinie od Was to jeszcze więcej. Takie przyjęcie czytelników i klientów było potwierdzeniem przyjętej przeze mnie wizji kancelarii – blog jest czymś, co wzajemnie będzie się uzupełniało ze stroną.

Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się na stronie, ale przedstawię Wam najważniejsze założenie, które przyświeca mi i kancelarii:

Zajmuję się dwoma obszarami – prawem lotniczym oraz obsługą podmiotów lotniczych.

Znaczy to tyle, że jeżeli zgłosicie się do mnie z problemem związanym z prawem lotniczym, to w 98 % Wam pomogę (te 2 % to rezerwa na rzeczy przekraczające moje kompetencje, ale wtedy znajdę Wam człowieka, który to zrobi).

Dodatkowo, znając od podszewki branżę lotniczą i problemy, z którymi się na co dzień spotykacie, oferuję Wam również obsługę prawną w bieżących problemach związanych z działalnością. Obejmuje to prawo administracyjne, cywilne, handlowe i gospodarcze. Czyli wszystko czego potrzebuje przedsiębiorca, organizacja lotnicza, pilot czy operator drona.

Nie wezmę do prowadzenia spraw rozwodowych, spadkowych czy praw autorskich – nie znam się na tym. Osobiście razi mnie, kiedy widzę oferty kancelarii prawnych, które „są od wszystkiego”.  Moim skromnym zdaniem jest to oszukiwanie klienta, ponieważ ten powierzając swój problem prawnikowi liczy, żeby zajął się nim profesjonalista, ktoś kto miał do czynienia z podobnymi sprawami nie tylko na studiach. Dlatego założyłem taki a nie inny model kancelarii.

Mam też do was prośbę – powiedzcie o kancelarii swoim znajomym. Może ktoś potrzebuje wsparcia, pomocy prawnika albo porady a jeszcze nie wie, że jest ktoś kto może to zrobić.

Na dziś współpracuję z osobami, które są specjalistami w projektowaniu lotnisk, audytach wewnętrznych, ochronie lotnictwa cywilnego. Możecie więc liczyć na kompleksową obsługę każdej działalności lotniczej jaką tylko prowadzicie.

PODSUMOWUJĄC – ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY 🙂

PS. Jeżeli podoba się Wam samo wykonanie jej strony to proszę o kontakt. Dam Wam namiary na jej autora – profesjonalnego grafika.

2 myśli na temat “LATAJ LEGALNIE Kancelaria Prawa Lotniczego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s